(ВИДЕО) Сексапилна и на 48-години: Џеј Ло ја запали интернет мрежата со видео клип во костим за капење


Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез покажа видео клип направен за време на снимањето на новата колекција на чевли од еден од најпознатите италијански дизајнери. Во видеото, 48-годишната убавица е прикажана во костим за капење и во екстремно мал базен.