Амбер Херд го вплетка во својата мрежа и Шон Пен?

Амбер Херд се раздели со милијардерот Елен Муск во февруари, но веќе излож друг познат и влијателен човек во нејзините мрежи. 31-годишната поранешна сопруга на Џони Деп беше забележана крај 57-годишниот Шон на вечера во салата Бар во Лос Анџелес оваа сабота.


“Тие изгледаа како на романтична средба. Пиеја шише со црвено вино и флертуваа “, вели еден очевидец. Од неодамна, Амбер не може да се пофали со незаборавна улога во кино, но очигледно не постои познат и богат човек кој може да ѝ се спротивстави.


Неодамна, креаторот на Тесла, Муск, рече дека Херд му го скршила срцето со тоа што го отфрлила.


Џони Деп, исто така, излезе од својот краток брак со русокосата. Што се однесува до Шон, тој исто така може да се пофали со убави и познати екс сопруги – Мадона и Робин Рајт, како и со останати холивудски освојувања – Скарлет Јохансон и Шарлиз Терон, кои се меѓу неговите поранешни девојки.


Пред неколку дена, пак, стана јасно дека 51-годишната поранешна жена на Пен – актерката Робин Рајт се омажила за доста млад француски миленик Клемент Гирауаде кој е менаџер во Saint Laurent.Робин и Клемент се во преден план, а зад нив се Дејвид Бекам и Бела Адид на фудбалски натпревар пред неколку дена; Фото: splashnews.com